مشاور تست صدا

موسسه ی سازآهنگ خدماتی را تحت عنوان مشاوره و تست صدا را برای دوست دارانی که علاقه مند به خوانندگی می باشند به بهترین نحو ممکن ارائه می دهد.شما می توانید در کنار صدابراداران و خوانندگان و کارشناسان صوتی یک یا چند قطعه ای که توانایی خواندن آن را دارید بخوانید و صدای خود را برای خوانندگی تست کنید.

تست صدا دارای چند مرحله می باشد که شما با گذراندن هر مرحله ای وارد مرحله ی بعدی و تخصصی تر می شود و در نهایت درصورت کسب امتیاز از کارشناسان می توانید از بورسیه و خدمات موسسه ساز آهنگ به طرز کاملا اقتصادی استفاده کنید.

موسسه ی ساز آهنگ ، موسسه ی نوبا و تازه تاسیس است که تمامی خدمات خود را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی  اقتصادی برای کسانی که قصد خوانندگی دارند تعمین می کند. موسسه ی سازآهنگ از مجموعه ای افراد کارشناس و متخصص در زمینه ی صدابرداری، تنظیم و کارشناسان صوتی و …. تشکیل شده اند که دارای سابقه ی ده ساله فعالیت در سبک های پاپ و … داشته اند. هدف موسسه سازآهنگ ارائه خدمات در تمامی سطوح قیمت می باشد. دوستانی که توانایی خوانندگی و تمایل با این امر دارند می توانند در حد توان مالی از ما خدمات بگیرند.

توجه کنید که هر سبکی از خوانندگی نیازمند جنس صدای خاص و مهارت های  ویژه ای است. صدا های بم و راست کوک مخصوص سبک خاصی بوده و صدا های زیر و چپ کوک نیز متناسب با سبکی دیگر است و همچینین نکات بسیاری وجود دارند که در تست صدا مورد توجه قرار می گیرند و بر اثاث آن مشاوره داده می شود. مشاوره و تست صدا بدین صورت می باشد که با بررسی صدا و مهارت های خوانندگی، مشاوره های لازم داده شده  و متناسب با استعداد، جنس صدا، سن ، چهره و جنسیت راه ها و مشاوره های لازم را داده و پشتیبانی می کنیم.