سفارش آنلاین میکس و مستر آنلاین

سازآهنگ امکان انجام میکس و مستر از راه دور برای خوانندگانی که در تهران ساکن نیستند و هم‌وطنان خارج از کشور فراهم کرده است .

برای انجام پروژه به‌صورت دور کار کافی است که فایل‌های پروژه  خود را به‌صورت فایل زیپ به ایمیل سازآهنگ ارسال کنید . در طی انجام میکس و مستر تمامی درخواست شما با توجه به نوع موزیک انجام خواهد گرفت و بد از انجام پروژه فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد و تا زمان رضایت نهایی شما از کار سازآهنگ همراه شما خواهد بود.

 

سرویس اقتصادی

تحویل 14 روزه
هزار تومان 600
  • انجام پروژه به صورت حضوری و غیر حضوری​
  • تحویل 14 روزه
  • High Quality
Popular

سرویس ویژه

تحویل 4 روزه
هزار تومان 800
  • انجام پروژه به صورت حضوری و غیر حضوری
  • تحویل 4 روزه
  • High Quality
VIP

میکس و مستر موسیقی چیست

میکس و مسترینگ  یکی از مهم‌ترین بخش‌های ساخت موسیقی است ، اگر در این بخش کم و کاستی وجود داشته باشد بر روی کار تنظیم‌کننده ، صدای خواننده و درنهایت کل آهنگ تأثیر منفی خواهد گذاشت .

اما اگر این مرحله به‌خوبی انجام گیرد به بهتر و زیباتر شدن موسیقی کمک خواهد کرد .

میکس و مسترینگ دو مقوله‌ی جدا از هم ، ولی هم‌اندازه مهم در تولید و تهیه یک فایل صوتی هستند . به زبان ساده ، میکس قدم اول کار است که در آن مهندس صدا تک‌تک صداها را از روی DAW شما تنظیم و ترکیب می‌کند و آن‌ها به‌صورت یک فایل صوتی استریو درمی‌آورد . 

در عمل میکس لاین های صدای شما توسط اکولایزر ، کمپرسور و افکت‌هایی مثل reverb  و delay میکس می‌شوند هم‌زمان این لاین ها ازنظر ولوم ، فرکانس ، دینامیک و فضا گیری صداها بالانس می‌شوند .

 این کار را مخلوط کردن مواد برای ساختن یک کیک در نظر بگیرید .

بعدازاینکه میکس انجام شد  و فایل میکس شده آماده شد ، فایل استریوی میکس شده مستر می‌شود ، که پروسه پولیش کردن فایل موسیقی هم‌زمان با  بلند و قوی کردن آهنگ است .

 همچنین در این پروسه اطمینان حاصل می‌شود که موسیقی در هر سیستم پخشی به بهترین حالت اجرا می‌شود . 

همچنین اگر پروسه مسترینگ بر روی یک آلبوم انجام می‌شود ، اطمینان حاصل می‌شود تمام آهنگ‌ها در یک سطح پخش می‌شوند تا حس روان بودن قطعه‌ها ایجاد شود . هیچ آهنگی نباید بدون مسترینگ حرفه‌ای پخش شود

 

میکس و مستر
سفارش آنلاین میکس و مستر

چرا نیاز دارم موسیقی من میکس و مستر شود؟

اینکه موسیقی شما توسط یک مهندس صدا میکس و توسط یک مهندس مسترینگ ، به‌طور حرفه‌ای مستر شود اولین و مهم‌ترین قدم در موفقیت در صنعت موسیقی است . چه آهنگ در استودیو خانگی شما ضبط‌شده ، چه در یک استودیو حرفه‌ای ، یک اثر موسیقی که به‌طور حرفه‌ای میکس و مستر شده اطمینان حاصل می‌کند که اثر شما به بهترین شکل ممکن درآمده و پتانسیل تبدیل‌شدن به آهنگ پرفروش و موفق بعدی رادار است . 

همچنین به موسیقی شما کمک می‌کند بهتر به گوش شرکت‌های موسیقی برسد و با آهنگ‌های معروفی که در رادیو و رسانه‌های دیجیتالی مانند ITUNES  و SOUNDCLOUD پخش می‌شوند رقابت کند

 

ارتباط با متخصصین و مهندسان صدا

همان‌طور که اشاره شد میکس و مسترینگ تأثیر به سزایی در بهتر شنیده شدن موسیقی دارد. این کار نیاز به علم بالایی دارد ؛ شناخت فرکانس‌ها و نت‌ها ، شناخت اصولی سبک‌ها و جنس صدای خوانندگان کاری است که مطمئناٌ نیاز به دانش و تخصص و صبر بالایی دارد.

شاید یکی از دلایل اینکه در موسیقی ایران مهندسان صدا و متخصصان میکس و مستر کمی وجود دارد دشواری کار در این حوزه کاری باشد.

اما سازآهنگ می‌تواند با توجه به سبک‌کاری ، نوع صدا و میزان بودجه شما بهترین و مناسب‌ترین متخصص را در کنار شما در ساخت موسیقی همراه کند.

سفارش آنلاین میکس و مستر

میکس و مسترینگ جزو مراحلی است که برای انجام آن الزامی به حضور خواننده ،نوازنده،آهنگساز و تنظیم‌کننده نیست و مهندس صدا و میکس و مستر کار می‌تواند این کار را بدون حضور در کنار بقیه عوامل انجام دهد.

در سازآهنگ می‌توانید به‌صورت آنلاین سفارش انجام میکس و مسترینگ موسیقی خود را ثبت کنید