مشاور هنری

دوستان تازه کار و کم تجربه ای علاقه مند به مبحث موسیقی هستند برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمنیه و کسب تجربه و آموزه های مفید که باعث پیشرفت می باشد با بخش مشاوره هنری همراه ما باشند تا یه شناخت کلی و اساسی از مشاوره هنر بدست بیاورند.

تعریف هنر و هنرپیشه

هنر مجموعه ای از آثار یا فرآیند های ساخت انسان است که به منظور تاثیر گزاری بر روی عواطف، احساسات،انتقال یک معنا و مفهوم با مخاطب و هوش انسان بکار برده می شود. به طور کلی، هنر توان و مهارت خلق زیبایی است. هنر رشته های مختلفی دارد که در دسته های موسیقی، نمایشی،هنر های تجسمی و ادبیات و … دانست. تاثیر گذار ترین هنر در بین رده  ها از نظر تاثیرگذاری بر روی عواطف و احساسات ، هنر موسیقی است. هنر موسیقی یا موزیک در زبان فارسی باستان خنیا نام داشت، یکی از فعالیت های هنری بشر بوده که درون مایه آن دارای صدا و سکوت می باشد و عنصر تشکیل دهنده  آن نواک یا صدا ی ملودی و هارمونی و ریتم می باشد.

هنرمند به افرادی گفته می شود که به خلق آثار هنری می پردازند ( بیشتر مربوط به هنرهای تجسمی می شود ) و به افرادی که در زمینه ی هنری موسیقی و نمایشی فعالیت دارند اصطلاحا هنر  پیشه گفته می شود.

مشاوره هنری

اشخاص هنرمند و هنرپیشه که در هر یک از حوضه های هنر فعالیت داشته و سابقه و تجربه فراوانی را در آن زمینه کسب کردند می توانند افراد تازه کار و آماتور را در حوضه ی فعالیتی خود همراهی کنند که اصلاحا به این عمل مشاوره هنری گفته می شود. در زمینه ی موسیقی افرادی که تجربه ی زیادی در زمینه  موسیقی ( خوانندگی، آهنگسازی، نوازندگی و … ) دارند می توانند به عنوان یک مشاور هنری در کنار اشخاصی قرار بگیرند که تازه کار هستند و و تجربه ی کافی را نداشته و مسیر را نمی شناسند. مشاوران هنری وظیفه ی کمک و همراهی افراد تازه کار را دارند و در جهت پیشرفت و تعالی فرد، آن را همراهی می کنند.

لزوم داشتن مشاور هنری

برای دوستانی که قصد پیشرفت دارند، داشتن یک مشاور هنری در کار خود یک امر ضروری می باشد. مشاور هنری برای افراد تازه کار و بی تجربه نقش یک استاد کار بلد را ایفا می کند و تجربه ها و مهارت های لازم را به این افراد آموزش می دهد تا شخص در راه خود به موفقیت برسد.

خدمات مشاور هنری سازآهنگ

موسسه سازآواز خدمات خود را در زمینه ی مشاور هنری در بین علاقه مندان به موسیقی و خوانندگی ارائه می دهد که با این خدمات کمک بسیاری در زمینه موسقی با افراد تازه کار و بی تجربه می کند.

 اولین مزیت این خدمات،اقتصادی بودن آن است. متاسفانه بسیاری از سازمان ها و موسساتی ک در این حوضه ی هنری فعالیت دارند، تنها قصد خالی کرد جیب مراجعه کننده های خود را داشته اند. مشاوره ی هنری و دیگر خدمات موسسه سازآواز قیمتی متبوع و مناسب داشته تا عزیزانی که قصد خوانندگی و فعالیت در دنای موسیقی دارد، در حد توان مالی خود ازین خدمات استفاده کند و بی بهره نمانند.

دومین مزیت این است که موسسه سازآهنگ دارای تیم و افرادی مجرب می باشد که هر کدام دارای سابقه ی طولانی مدت و رزومه ی درخشان و قدرتمندی در زمینه ی موسیقی دارند. مشاوران هنری ما با استفاده از تجربیات فراوان خود. با استفاده از فاکتور های مانند استعداد،سن، چهره، جنسیت و … مسیر را برای افراد تعیین کرده و در راه رسیدن به هدف خود همراهی و پیشتیبانی می کند.