خدمات ما

اخذ مجوز

ارکستر و گروه موزیک

نوازنده

خدمات سازآهنگ

آهنگسازی، تنظیم، میکس و مستر ،شعر و ترانه و  …. این ها خدماتی هستند که برای ساخت یک آهنگ نیاز است.

شاید شما نیز جزو آن دسته از افرادی باشید که مایل هستند خدماتی در زمینه های مختلف موسیقی به دست آورند. این موارد شامل بخش های گوناگونی از قبیل آهنگسازی، تنظیم و میکس و مستر، ترانه ها و غیره می باشند. هدف ما در سازآهنگ تولید آثار هنری در درجه کیفی بالا با قیمت مناسب است. می توانید تمامی این خدمات را به گونه ای پیشرفته و جذاب، از سایت سازآهنگ دریافت کنید.

سازآهنگ در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود

سرعت
0%
کیفیت
0%
خلاقیت
0%

تعریف مختصری از آهنگسازی ، تنظیم ، میکس و مستر

خیلی از افراد با شنیدن موسیقی میل دانستن در مورد جزئیات کار در آنها به وجود می آید و مایل هستند تا از تمامی فاکتور های تشکیل دهنده آن موسیقی اطلاعات داشته باشند. در بیشتر کارهای موسیقی موجود با این واژه ها برخورد کرده اید، که نوشته شده آهنگساز، تنظیم کننده، ملودی و غیره.

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که مفهوم این واژه ها چیست و این افراد دقیقا چه کاری را انجام می دهند و چگونه موسیقی را تولید می کنند. ما در سایت سازآهنگ، علاوه بر خدمات  ساخت موزیک، این امکان را برای تمامی علاقمندان به جزئیات موسیقی فراهم کرده ایم تا با تمامی روال کار یک آهنگساز، خواننده و … آشنایی پیدا کنند. در واقع سرویسی که ما در سایت سازآهنگ ارائه میدهیم، قدم به قدم و مطابق با استانداردهای جهانی و زیر نظر شما، انجام خواهد شد.

خدمات سازآهنگ
خدمات سازآهنگ

شعر و ترانه با سازآهنگ

وقتی قرار است که یک ترانه خوانده شود، شعر مورد نظر نیز باید انتخاب شود. در واقع ماندگاری یک اثر در گرو شعری است که برای آن آهنگ در نظر میگیریم. مهم است که شما شعر خود را از چه شاعری و چگونه دریافت میکنید. ما در سازآهنگ این شرایط را برای شما فراهم کرده ایم که شما به آسانی به هر نوع شعر، با هر تمی دسترسی داشته و خیالتان را از بابت شعر اولیه راحت کرده ایم.

آهنگسازی یا ساخت ملودی با سازآهنگ

خب در ابتدا باید بدانید به شخصی که قبل از هر کسی شعر یا ترانه انتخابی برای ساخت یک ترانه را میخواند و برای آن ملودی می سازد، آهنگساز می گویند که در موسیقی پاپ به این هنرمندا آهنگساز نامیده میشوند. پس ساخت ملودی یکی از اصلی ترین ارکان تولید یک ترانه با موزیک است. با استفاده از سایت سازآهنگ شما میتوانید با بهترین آهنگساز های ایران ارتباط برقرار کرده و پایه و اساس ترانه  انتخابی خود را بر روی تخصص بنا نهید

خدمات سازآهنگ